Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Будні: 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00
Нд: 10:00-16:00

Пункти видачі онлайн-замовлень:

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Daikin Altherma Про компанію

Про компанію

Компанія Daikin вже 70 років поспіль виготовляє системи кондиціонування, опалення, вентиляції повітря. Перед випуском на ринок продумується кожна деталь, шукаються найефективніші рішення, впроваджуються нововведення, за які журнал Forbes навіть помістив Daikin в рейтинг «ТОП-100 найбільш інноваційних компаній». Після прийняття хартії про захист навколишнього середовища, компанія надає виключно такі технології, які не шкодять екології. Ось чому Daikin - найкращі в світі!

Компанія Daikin

Бренд Daikin народився в Японії, і хоч ресурси країни дуже обмежені, це не завадило компанії стати лідером з випуску систем кондціонування. Вони починали з того, що зробили кондиціонери компактними і застосували на практиці нововведення, які раніше здавалися науковою фантастикою. Зараз в активі «Дайкін» більше 3000 патентів - це технології, які відповідають всім вимогам споживачів, де приділено увагу найважливішим деталям. На шляху від ідеї до виробництва товари Daikin стають все більш досконалими.

Світ можна змінювати на краще крок за кроком. Щоб дотримуватися цього принципу, DAIKIN кожні 5 років розробляє стратегічний план Fusion, і в ньому приділяє увагу не тільки цифрам і статистиці, але і закладає в нього нове бачення і розвиток компанії, виходячи далеко за межі уже існуючих можливостей. Дуже багато уваги приділяється екології, стану навколишнього середовища та розробці нових технологій, здатних допомогти у вирішенні головних питань споживачів, але без шкоди для природи. DAIKIN відкриває світові вражаючі технології, і їй ще є, куди рости.

DAIKIN використовує у виробництві найсучасніші розробки, надаючи клієнтам кліматичні системи високого класу. Компанія прагне більшого, хоча уже зараз вона лідер в проектуванні енергозберігаючих та енергоефективних технологій майбутнього. У всіх розробках DAIKIN практикує «зелені програми» і виробляє продукцію зі зниженим впливом на середовище. Справлятися з поставленими завданнями компанії допомагає створений нею в 2015 році «Центр технологій та інновацій».

Daikin Altherma

Daikin Altherma - перший теплової насос, який поєднав в собі одразу три функції: опалення, охолодження та гаряче водопостачання. Вперше Daikin представила революційну систему клімат-контролю в 2006 році, а потім запустила у виробництво схвалену європейськими стандартами модель Daikin Altherma Flex Type. Тепловий насос Altherma використовує енергію ґрунту або повітря, додатково можна забезпечити систему сонячними колекторами. Підсумок: довговічна і продуктивна система забезпечує теплом, приємною прохолодою і теплою водою офіси, дитячі садки, лікарні та будинки більше 350 000 клієнтів. «Альтерма» зібрала тисячі захоплених відгуків та показала світу, як легко використовувати поновлювані ресурси і при цьому не шкодити екології.

Переваги Daikin Altherma

Енергоефективнісь

Інвенторний тепловий насос з можливістю рекуперації тепла - найефективніший і економний спосіб опалення. Незалежно від того, яка температура на вулиці, система отримує тепло навколишнього середовища, переносить його у внутрішній блок і при цьому використовує всього 1 кВт/год для виробництва 5 кВт/год тепла. Тобто кожні 4 кВт/год дістаються користувачеві безкоштовно!

Енергонезалежність

Тепло в будинку або офісі з Daikin Altherma не залежить від політичної ситуації. Ви не будете мерзнути, поки, нарешті, не настане опалювальний сезон. І старанно заготовлювати на зиму дрова теж не потрібно.

Надійність та довговічність

Компанія Daikin строго контролює якість своєї продукції на всіх етапах виробництва, що дозволило збільшити гарантійний термін і переконати клієнтів в надійності всієї лінії продукції, незалежно від моделі або ціни. Ми, як офіційні партнери Daikin теж дотримуємося цих принципів, і самі вже кілька років користуємося тепловим насосом Daikin Altherma в своєму офісі.

Різноманітність рішень

Піклуватися про клієнта і справлятися з конкретними завданнями клієнта допомагає багата палітра технологічних рішень Daikin. Для кожного випадку передбачений надійний і якісний варіант. А модульна система Daikin VRV дає можливість гнучко і правильно використовувати потенціал системи, в залежності від типу будинку та бажаного кліматичного режиму.

Daikin Altherma в Україні

Тепловий насос Daikin Altherma стає в Україні все більш популярним, особливо після того, як виявилася серйозна залежність цін на центральне опалення, тарифів на газ та гарячу воду від зовнішньої економічної обстановки. Систему Daikin Altherma відрізняє каскадна технологія, завдяки якій тепло з зовнішнього блоку переноситься у внутрішній, де підвищується температура холодоагенту, а той в свою чергу передає тепло на водяний контур.

У такій спосіб приміщення опалюється або охолоджується з мінімальними грошовими витратами. Ми переконалися в цьому самі після установки «Альтерма» в своєму офісі. Взимку вона тепловий насос нагріває теплу підлогу, і цього вистачає для повноцінного обігріву без додаткових радіаторів. У літній період працює технологія «холодна стеля», що охолоджує приміщення без шуму і протягів.

В Україні теплові насоси - поки ще досить специфічний спосіб альтернативного опалення. Потрібна кваліфікована допомога для правильного вибору обладнання під конкретні потреби. Ми можемо вам її гарантувати з кількох причин:

  1. Ми давно на ринку, маємо професійний досвід підбору оптимальних рішень, планування і монтажу устаткування Daikin Altherma на різних типах об'єктів;
  2. Щоб забезпечувати якісне альтернативне опалення, ми зібрали колектив кращих професійних монтажників і надали їм якісну техніку та інструменти.
  3. У нас є перевірені партнери в Києві та по всій Україні. Так ми справляємося із завданнями в дуже стислі терміни і даємо гарантію на весь спектр своїх послуг.

Нарешті, ще одне важливе для нас правило - індивідуальний підхід до всіх партнерів. Невеликі монтажні компанії можуть навчитися у нас всім тонкощам установки теплового насоса. Для великих об'єктів, заводів і офісів ми продумуємо найбільш ефективну систему альтернативного опалення.