Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Будні: 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00
Нд: 10:00-16:00

Пункти видачі онлайн-замовлень:

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Daikin Altherma Реалізовані проекти Об'єкт: офіс будівельно-проектної компанії VENCON

Об'єкт: офіс будівельно-проектної компанії VENCON

Офіс, в якому немає жодної батареї і жодного внутрішнього блоку кондиціонера, але зате є енергоефективне опалення в осінньо-зимовий період і комфортне охолодження в літню спеку.

Площа приміщення становить 122 м2 з висотою стелі 3 м. Опалення та охолодження здійснюється системою Daikin Altherma, яка ефективно обігріває офіс, використовуючи систему теплої підлоги взимку і охолоджує влітку, завдяки холодній стелі та стінам.

Рішення: Опалення та Охолодження
Площа: 122м2
Обладнання: EHBX08CB3V + ERLQ006CV3
Місто: Київ

Завдання

  1. Створити комфортний температурний режим (обігрів і охолодження) для співробітників офісу.
  2. Забезпечити енергоефективність та незалежність від централізованої системи опалення.
  3. Реалізувати можливість легкого демонтажу обладнання, в разі зміни офісного приміщення.

Рішення Daikin Altherma

Було прийнято рішення про встановлення низькотемпературної (мається на увазі температура теплоносія) системи Daikin Altherma в зв'язку з тим, що використання низькотемпературної системи є найбільш ефективним рішенням, завдяки сучасній системі теплої підлоги для обігріву взимку і холодного стелі влітку.

Використання обладнання Daikin Altherma

EHBX08CB3V

ERLQ006CV3

З низькотемпературним тепловим насосом Daikin Altherma система демонструє високі показники енергоефективності. При споживанні електрики в режимі обігріву 1,8 кВт, на обігрів приміщення виділяється 5,5 кВт тепла. Таким чином близько 70%, потрібного тепла ми отримуємо практично з повітря.

Огляд об'єкта

У відповідності з поставленими завданнями, було прийнято рішення про використання найбільш енергоефективного варіанту опалення. Розглядалося кілька варіантів, але обрана була саме Daikin Altherma. За рахунок чого саме Daikin Altherma більш вигідна, в порівнянні з традиційними рішеннями по опаленню і охолодженню?

По-перше - це ефективна робота инверторного компресора в зовнішньому блоці теплового насоса, завдяки якому вдається використовувати теплову енергію повітря для нагрівання рідкого теплоносія. А також всі, без винятку теплові насоси, виготовляються тільки на заводі в Бельгії або Чехії. Тому отримавши обладнання, можна бути впевненим в його якості та відповідності всім міжнародним стандартам.

Керуюча плата «Мозок обладнання» - є дуже важливим елементом, так як контролює роботу всіх елементів пристрою, а особливо компресора. Тому в залежності від того, наскільки якісно виконані і продумані алгоритми, настільки ж ефективно працює тепловий насос з максимальним збереженням ресурсу компресора.

Робота на опалення за допомогою системи теплої підлоги

Наш офіс опалюється тільки за рахунок теплої підлоги, так як це найефективніший спосіб опалення, при використанні низькотемпературного теплового насоса. Тепла підлога також забезпечує рівномірний обігрів повітря без пересушування. Ми монтували труби теплої підлоги з кроком 120-150 мм. Тепла підлога виконаний в шестиконтурному варіанті. Регулювання температури здійснюється за допомогою настінних термостатів дистанційного керування контурами - по одному в кожній кімнаті.

Охолодження за рахунок системи холодного стелі і стін

Система охолодження офісу виконана в 3-х варіантах:

  1. Укладання труб діаметром 9 мм з кроком 100 мм під штукатурку.
  2. Монтаж гіпсових панелей з вмонтованими трубами в стелю і стіни.
  3. Відкрита установка труб на стелю під матами.

Холодна стеля забезпечує комфортне рівномірне охолодження повітря. Тому ви можете бути впевнені, що вашим співробітникам влітку будуть гарантовані комфортні умови роботи.

Висновок

Система Daikin Altherma - це готове рішення для тих, хто бажає бути незалежним, менше платити за електроенергію і отримати сприятливий температурний режим в приміщенні, незалежно від температури за вікном.

За нашими підрахунками сезонна економія в порівнянні з:

  • центральною системою опалення складає 8600 грн.
  • електрокотлом – 21200 грн.
  • газовим котлом – 5400 грн.

До того ж, варто відзначити, що розрахунок проводився за звичайними електротарифами для юридичних осіб. Якщо використовувати двозонний лічильник і спеціальний електротариф для опалення, то економія буде набагато вище.

Енергоефективність опалення: А++
Енергоефективність ГВП: А++
Економія: 70%